Филтри -

Полуприколки мешалки за бетон CIFA

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Полуприколки мешалки за бетон CIFA: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
полуприколка мешалка за бетон CIFA полуприколка мешалка за бетон CIFA
2
Контактирајте го продавачот
5.950 €
Година Километража Носивост
Романија, Pielesti
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 12 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на мешалка за бетон Cifa Модел 12cbm
Година 2010 Километража Носивост
Германија, Heuchelheim
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 12 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на мешалка за бетон Cifa Модел 12cbm
Година 02/2011 Километража Носивост
Германија, Heuchelheim
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се