Филтри -

Полуприколки мешалки за бетон BETAMIX

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Полуприколки мешалки за бетон BETAMIX: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.200 € Без ДДВ
Година 01/2014 Километража Носивост
Турција, İSTANBUL
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Зафатнина 14 м³ Модел 2013
Година 2013-05-02 Километража Носивост 34000 кг
Турција
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се