Филтри -

Полуприколки мешалки за бетон AMT Trailer

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Полуприколки мешалки за бетон AMT Trailer: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 €
Зафатнина 12 м³ Модел Stetter S236
Година 2012 Километража Носивост
Холандија, Ravenstein
нови полуприколка мешалка за бетон AMT Trailer
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост
Данска, Randers SV
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се