Филтри -

Полуприколки мешалки за бетон

Резултати од пребарување: 173 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Полуприколки мешалки за бетон: 173 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Модел Prestel SF 36 + 2 axle + mixer
Година 01/2000 Километража Носивост 24600 кг
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Модел MIXER stetter 10,5 m3
Година 2008-02-01 Километража Носивост 29180 кг
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
Продавач на Machineryline: 18 години
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
9.750 € Без ДДВ
Модел SF36BM 2 axles bpw
Година 2000-06-06 Километража Носивост 26860 кг
Белгија, HARCHIES
Контактирајте го продавачот
13.250 € Без ДДВ
Зафатнина 12 м³ Суспензија пневматски/пневматски Модел Diversen KARRENA 12 M3
Година 01/2008 Километража Носивост 29170 кг
Белгија, HARCHIES
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Модел SF37.5BM/MS 3 axles 12 m3 Betonmischer Concrete Mixer
Година 01/2008 Километража Носивост 28450 кг
Холандија, Veghel
BAS World
Продавач на Machineryline: 17 години
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Модел SF37.5BM/MS 3 axles 12m3 Concrete Mixer Beton Alcoa's
Година 01/2008 Километража Носивост 28450 кг
Холандија, Veghel
BAS World
Продавач на Machineryline: 17 години
Контактирајте го продавачот
9.800 € Без ДДВ
Модел SF37.5BM/MS 3 axles 12m3 Concrete Mixer Beton
Година 01/2007 Километража Носивост 28060 кг
Холандија, Veghel
BAS World
Продавач на Machineryline: 17 години
Контактирајте го продавачот
18.850 € Без ДДВ
Зафатнина 10 м³ Суспензија пневматски/пневматски Модел Mixer 10 M³
Година 2011 Километража Носивост
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Зафатнина 10 м³ Модел LIEBHERR HTM 1004F 10M³ concrete mixer
Година 2018-09 Километража Носивост
Белгија, Roeselare
Контактирајте го продавачот
47.900 € Без ДДВ
Модел mixer BM12-39-3 3 axles 12m3 Volvo 115hp Engine Good Condition
Година 01/2017 Километража Носивост
Холандија, Veghel
BAS World
Продавач на Machineryline: 17 години
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 12 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на мешалка за бетон Euromix Модел 12 M3 Висина на петто тркало 12000 мм Резервоар за вода 650 л
Година 2021 Километража Носивост
Белгија, Brugge
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 12 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража Носивост
Белгија, Brugge
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Зафатнина 10 м³ Суспензија пневматски/пневматски Модел Karena 10m3 Betonmischer Deutz Motor
Година 2004 Километража Носивост
Германија, Sulzemoos
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Зафатнина 10 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на мешалка за бетон Liebherr Модел 10m³ Betonmischer ca.
Година 2009-02 Километража 1100 км Носивост
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија хидраулично
Година 07/2001 Километража Носивост 34400 кг
Белгија, Grote-Brogel (Peer)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 173 огласа
Прикажи
Претплати се