Филтри -

Подземни дампери Sandvik од Канада

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Подземни дампери Sandvik од Канада: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
подземен дампер Sandvik EJC416
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 15400 кг
Година 2002 Километража Сила
Kanada, Boisbriand
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 40000 кг
Година 2007 Километража 9750 м/ч Сила
Kanada, Boisbriand
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 27300 кг
Година 2008 Километража 25 м/ч Сила
Kanada, Boisbriand
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 27300 кг
Година 2008 Километража 20 м/ч Сила
Kanada, Quebec, Boisbriand
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 26000 кг
Година 2008 Километража 22 м/ч Сила
Kanada, Quebec, Boisbriand
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се