Филтри -

Подземна рударска опрема од Обединетото Кралство

Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Подземна рударска опрема од Обединетото Кралство: 31 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга рударска опрема
Година 2002
Обединето Кралство, Middlesborough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Барег за тунели
Година 2009
Обединето Кралство, Middlesborough
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
130.000 €
Барег за пробивање тунели
Година 2006
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга рударска опрема
Година 2003
Обединето Кралство, Middlesborough
барег за тунели Atlas Copco 10HR барег за тунели Atlas Copco 10HR барег за тунели Atlas Copco 10HR
3
Контактирајте го продавачот
230.000 US$ EUR ≈ 223.500 €
Барег за тунели
Година 2011
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
160.000 US$ EUR ≈ 155.500 €
Машина за пробивање тунели
Година 2014
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
150.000 €
Натоварувач од подземјето
Година 2004
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
95.000 €
Друга рударска опрема
Година 2008
Обединето Кралство, Billingham
барег за тунели TEREX Schaeff ITC 312 H3 барег за тунели TEREX Schaeff ITC 312 H3 барег за тунели TEREX Schaeff ITC 312 H3
3
Контактирајте го продавачот
95.000 €
Барег за тунели
Година 2002
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
90.000 €
Друга рударска опрема
Година 2007
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
130.000 €
Барег за тунели
Година 1993
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
115.000 €
Барег за тунели
Година 1998
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
450.000 €
Барег за пробивање тунели
Година 2005
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
50.000 €
Натоварувач од подземјето
Година 1998
Обединето Кралство, Billingham
натоварувач од подземјето Sandvik Toro 514 натоварувач од подземјето Sandvik Toro 514 натоварувач од подземјето Sandvik Toro 514
3
Контактирајте го продавачот
360.000 €
Натоварувач од подземјето
Година 2015
Обединето Кралство, Billingham
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се