Филтри -

Подземна рударска опрема од Холандија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Подземна рударска опрема од Холандија: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
барег за пробивање тунели Aker Wirth T3.20S барег за пробивање тунели Aker Wirth T3.20S барег за пробивање тунели Aker Wirth T3.20S
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Барег за пробивање тунели
Година 2011
Холандија, Rotterdam
барег за пробивање тунели Sandvik MT520 Roadheader барег за пробивање тунели Sandvik MT520 Roadheader
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Барег за пробивање тунели
Година 2010
Холандија, Rotterdam
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Барег за тунели
Година 01/2006
Холандија, Middelaar
Контактирајте го продавачот
59.750 €
Машина за млазен бетон
Година 2002
Холандија, Steenwijk
Контактирајте го продавачот
67.950 € Без ДДВ
Барег за пробивање тунели
Година 2008
Холандија, Culemborg
Контактирајте го продавачот
19.950 € Без ДДВ
Барег за пробивање тунели
Година 01/2008
Холандија, Culemborg
Контактирајте го продавачот
49.500 €
Друга рударска опрема
Година 2003
Холандија, Steenwijk
Контактирајте го продавачот
68.750 €
Друга рударска опрема
Година 2010
Холандија, Steenwijk
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се