Филтри -

Подземна рударска опрема од Европа

Резултати од пребарување: 166 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Подземна рударска опрема: 166 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
130.000 €
Барег за пробивање тунели
Година 2006
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга рударска опрема
Година 2003
Обединето Кралство, Middlesborough
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
машина за пробивање тунели Bergmann 5025 Mining
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за пробивање тунели
Година 2016
Германија, Metten
барег за тунели ECE Cogemac Dust extractor 1200 cbm
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Барег за тунели
Година 2015
Германија, Metten
барег за тунели GTA Normlifter 750D
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Барег за тунели
Година 2009
Германија, Metten
барег за тунели Paus Universal 50-2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Барег за тунели
Година 2006
Германија, Metten
машина за пробивање тунели Putzmeister PM 702E
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за пробивање тунели
Година 2009
Германија, Metten
машина за пробивање тунели Lindner Injektionsfahrzeug
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за пробивање тунели
Година 2016
Германија, Metten
барег за тунели Schopf SFL65
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Барег за тунели
Година 2010
Германија, Metten
машина за пробивање тунели Sandvik DT821 SC
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за пробивање тунели
Година 2013
Германија, Metten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Барег за тунели
Година
Германија, Lautern
International Trading Office
7 години на Machineryline
барег за тунели Atlas Copco 10HR барег за тунели Atlas Copco 10HR барег за тунели Atlas Copco 10HR
3
Контактирајте го продавачот
230.000 US$ EUR ≈ 220.600 €
Барег за тунели
Година 2011
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
160.000 US$ EUR ≈ 153.500 €
Машина за пробивање тунели
Година 2014
Обединето Кралство, Billingham
барег за пробивање тунели Aker Wirth T3.20S барег за пробивање тунели Aker Wirth T3.20S барег за пробивање тунели Aker Wirth T3.20S
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Барег за пробивање тунели
Година 2011
Холандија, Rotterdam
машина за пробивање тунели Normet Charmec 9910B
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за пробивање тунели
Година 2005
Германија, Metten
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 166 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се