Филтри -

Подземна рударска опрема - Чиле

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Подземна рударска опрема - Чиле: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
машина за млазен бетон PUTZMEISTER TK-40 машина за млазен бетон PUTZMEISTER TK-40
2
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 43.730 €
Машина за млазен бетон
Година 2019
Чиле, Conchalí
друга рударска опрема PUTZMEISTER Sika PM 407-P
1
Контактирајте го продавачот
70.000 US$ EUR ≈ 68.030 €
Друга рударска опрема
Година 2006
Чиле, Conchalí
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
подземен дампер Sandvik DUMPER подземен дампер Sandvik DUMPER подземен дампер Sandvik DUMPER
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подземен дампер
Година 2008
Чиле
машина за млазен бетон PUTZMEISTER TK-40 машина за млазен бетон PUTZMEISTER TK-40
2
Контактирајте го продавачот
23.900 € CLP 23.000.000 CLP
Машина за млазен бетон
Година 2011
Чиле, Conchalí
нови машина за млазен бетон PZ-6
1
Контактирајте го продавачот
5.175 € CLP 4.980.000 CLP
Машина за млазен бетон
Година 2021
Чиле, Conchalí
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се