Филтри -

Подземна рударска опрема Sandvik од Европа

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Подземна рударска опрема Sandvik: 22 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
130.000 €
Барег за пробивање тунели
Година 2006
Обединето Кралство, Billingham
машина за пробивање тунели Sandvik DT821 SC
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за пробивање тунели
Година 2013
Германија, Metten
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
160.000 US$ EUR ≈ 153.500 €
Машина за пробивање тунели
Година 2014
Обединето Кралство, Billingham
машина за пробивање тунели Sandvik DS510 C
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за пробивање тунели
Година 2008
Германија, Metten
Контактирајте го продавачот
150.000 €
Натоварувач од подземјето
Година 2004
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач од подземјето
Година 2007
Ирска, Navan
барег за пробивање тунели Sandvik MT520 Roadheader барег за пробивање тунели Sandvik MT520 Roadheader
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Барег за пробивање тунели
Година 2010
Холандија, Rotterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач од подземјето
Година
Германија, Lautern
International Trading Office
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подземен дампер
Година
Германија, Lautern
International Trading Office
7 години на Machineryline
нови натоварувач од подземјето Sandvik LH515i нови натоварувач од подземјето Sandvik LH515i нови натоварувач од подземјето Sandvik LH515i
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач од подземјето
Година 11/2021
Ирска, Navan
нови натоварувач од подземјето Sandvik LH515i
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач од подземјето
Година 11/2021
Ирска, Navan
Контактирајте го продавачот
50.000 €
Натоварувач од подземјето
Година 1998
Обединето Кралство, Billingham
натоварувач од подземјето Sandvik Toro 514 натоварувач од подземјето Sandvik Toro 514 натоварувач од подземјето Sandvik Toro 514
3
Контактирајте го продавачот
360.000 €
Натоварувач од подземјето
Година 2015
Обединето Кралство, Billingham
нови натоварувач од подземјето Sandvik LH514 нови натоварувач од подземјето Sandvik LH514
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач од подземјето
Година 2019
Ирска, Navan
нови подземен дампер Sandvik TH545i нови подземен дампер Sandvik TH545i
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подземен дампер
Година 2019
Ирска, Navan
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се