Филтри -

Подземна рударска опрема Sandvik

Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Подземна рударска опрема Sandvik: 30 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
130.000 €
Барег за пробивање тунели
Година 2006
Обединето Кралство, Billingham
машина за пробивање тунели Sandvik DT821 SC
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за пробивање тунели
Година 2013
Германија, Metten
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
барег за пробивање тунели Sandvik MB670-1 барег за пробивање тунели Sandvik MB670-1
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Барег за пробивање тунели
Година 2017
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
160.000 US$ EUR ≈ 155.500 €
Машина за пробивање тунели
Година 2014
Обединето Кралство, Billingham
машина за пробивање тунели Sandvik DS510 C
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за пробивање тунели
Година 2008
Германија, Metten
Контактирајте го продавачот
150.000 €
Натоварувач од подземјето
Година 2004
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач од подземјето
Година 2007
Ирска, Navan
барег за пробивање тунели Sandvik MT520 Roadheader барег за пробивање тунели Sandvik MT520 Roadheader
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Барег за пробивање тунели
Година 2010
Холандија, Rotterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач од подземјето
Година
Германија, Lautern
International Trading Office
7 години на Machineryline
подземен дампер Sandvik EJC416
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подземен дампер
Година 2002
Kanada, Boisbriand
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подземен дампер
Година 2007
Kanada, Boisbriand
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подземен дампер
Година 2008
Kanada, Boisbriand
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подземен дампер
Година 2008
Kanada, Quebec, Boisbriand
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подземен дампер
Година
Германија, Lautern
International Trading Office
7 години на Machineryline
нови натоварувач од подземјето Sandvik LH515i нови натоварувач од подземјето Sandvik LH515i нови натоварувач од подземјето Sandvik LH515i
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач од подземјето
Година 11/2021
Ирска, Navan
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се