Филтри -

Подземна рударска опрема PUTZMEISTER

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Подземна рударска опрема PUTZMEISTER: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
43.900 € Без ДДВ
Друга рударска опрема
Година 2005
Германија, Deggendorf
Контактирајте го продавачот
115.000 €
Друга рударска опрема
Година 2011
Обединето Кралство, Billingham
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
машина за млазен бетон PUTZMEISTER Sika PM500
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за млазен бетон
Година 2007
Португалија, Paio Pires, Seixal
Контактирајте го продавачот
49.500 €
Друга рударска опрема
Година 2003
Холандија, Steenwijk
друга рударска опрема PUTZMEISTER Sika / Putzmeister PM 500
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга рударска опрема
Година 2007
Португалија, Paio Pires, Seixal
Контактирајте го продавачот
95.000 €
Друга рударска опрема
Година 2008
Обединето Кралство, Billingham
машина за млазен бетон PUTZMEISTER TK-40 машина за млазен бетон PUTZMEISTER TK-40
2
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 43.530 €
Машина за млазен бетон
Година 2019
Чиле, Conchalí
друга рударска опрема PUTZMEISTER Sika PM 407-P
1
Контактирајте го продавачот
70.000 US$ EUR ≈ 67.710 €
Друга рударска опрема
Година 2006
Чиле, Conchalí
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за млазен бетон
Година 2011
Словенија, Ajdovščina
машина за млазен бетон PUTZMEISTER SIKA PM 500 PC
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за млазен бетон
Година 2011
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за млазен бетон
Година 2009
Австрија, Wien
машина за млазен бетон PUTZMEISTER TK-40 машина за млазен бетон PUTZMEISTER TK-40
2
Контактирајте го продавачот
25.210 € CLP 23.000.000 CLP
Машина за млазен бетон
Година 2011
Чиле, Conchalí
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се