Филтри -

Подземна рударска опрема Herrenknecht

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Подземна рударска опрема Herrenknecht: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
барег за пробивање тунели Herrenknecht EPB TBM барег за пробивање тунели Herrenknecht EPB TBM
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Барег за пробивање тунели
Година 2012
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга рударска опрема
Година 2010
Кина, Hefei
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се