Филтри -

Плуги за чистење снег од Украина

Резултати од пребарување: 73 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Плуги за чистење снег од Украина: 73 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Потребна сила на трактор Ширина на ралник
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Потребна сила на трактор Ширина на ралник
Украина, Волочиськ
Контактирајте го продавачот
3.247 € UAH 119.000 UAH
Година 2022 Потребна сила на трактор Ширина на ралник
Украина, Житомир
ФОП Томчук А.М.
7 години на Machineryline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
4.065 € UAH 149.000 UAH
Нето тежина 580 кг
Година 2022 Потребна сила на трактор 65 кс Ширина на ралник
Украина, Житомир
ФОП Томчук А.М.
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
1.883 € UAH 69.000 UAH
Година 2022 Потребна сила на трактор Ширина на ралник
Украина, Житомир
ФОП Томчук А.М.
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
A.TOM
26 ч.
4.611 € UAH 169.000 UAH
Нето тежина 604 кг
Година Потребна сила на трактор Ширина на ралник 3000 мм
Украина, Житомир
ФОП Томчук А.М.
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
A.TOM
26 ч.
цена на барање
Година Потребна сила на трактор Ширина на ралник
Украина, Житомир
ФОП Томчук А.М.
7 години на Machineryline
нови плуг за чистење снег A.TOM нови плуг за чистење снег A.TOM нови плуг за чистење снег A.TOM
3
Контактирајте го продавачот
A.TOM
26 ч.
4.065 € UAH 149.000 UAH
Нето тежина 628 кг
Година Потребна сила на трактор Ширина на ралник 3000 мм
Украина, Житомир
ФОП Томчук А.М.
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
A.TOM
26 ч.
3.793 € UAH 139.000 UAH
Нето тежина 580 кг
Година Потребна сила на трактор Ширина на ралник
Украина, Житомир
ФОП Томчук А.М.
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
A.TOM
26 ч.
4.338 € UAH 159.000 UAH
Нето тежина 752 кг
Година Потребна сила на трактор Ширина на ралник 3000 мм
Украина, Житомир
ФОП Томчук А.М.
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
A.TOM
26 ч.
4.065 € UAH 149.000 UAH
Година Потребна сила на трактор Ширина на ралник
Украина, Житомир
ФОП Томчук А.М.
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
A.TOM
26 ч.
3.247 € UAH 119.000 UAH
Година Потребна сила на трактор Ширина на ралник
Украина, Житомир
ФОП Томчук А.М.
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
A.TOM
26 ч.
1.883 € UAH 69.000 UAH
Нето тежина 257 кг
Година Потребна сила на трактор Ширина на ралник
Украина, Житомир
ФОП Томчук А.М.
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
A.TOM
26 ч.
цена на барање
Нето тежина 572 кг
Година Потребна сила на трактор Ширина на ралник 2629 мм
Украина, Житомир
ФОП Томчук А.М.
7 години на Machineryline
нови плуг за чистење снег Paritet Отвал пятипозиционный бабочка нови плуг за чистење снег Paritet Отвал пятипозиционный бабочка нови плуг за чистење снег Paritet Отвал пятипозиционный бабочка
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 11/2018 Потребна сила на трактор Ширина на ралник
Украина, Запорожье
нови плуг за чистење снег NEW HOLLAND Paritet BL 2000 - 3000 нови плуг за чистење снег NEW HOLLAND Paritet BL 2000 - 3000 нови плуг за чистење снег NEW HOLLAND Paritet BL 2000 - 3000
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Потребна сила на трактор Ширина на ралник
Украина, Запорожье
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 73 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се