Филтри -

Плуги за чистење снег SPAWEX

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Плуги за чистење снег SPAWEX: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Потребна сила на трактор Ширина на ралник
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови плуг за чистење снег SPAWEX Schneepflug PST 2,5 m/Rear snow plough/ Задний снегоотвал 2,7 м/ нови плуг за чистење снег SPAWEX Schneepflug PST 2,5 m/Rear snow plough/ Задний снегоотвал 2,7 м/
2
Контактирајте го продавачот
869,20 € PLN 4.100 PLN
Нето тежина 260 кг
Година 2021 Потребна сила на трактор Ширина на ралник
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
1.526 € PLN 7.200 PLN
Нето тежина 370 кг
Година 2021 Потребна сила на трактор Ширина на ралник
Полска, Choroszcz
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
2.461 € PLN 11.610 PLN
Нето тежина 650 кг
Година 2021 Потребна сила на трактор Ширина на ралник
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
1.950 € PLN 9.200 PLN
Нето тежина 610 кг
Година 2021 Потребна сила на трактор Ширина на ралник
Полска, Choroszcz
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се