Филтри -

Плуги за чистење снег InterTech

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Плуги за чистење снег InterTech: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Потребна сила на трактор Ширина на ралник
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови плуг за чистење снег InterTech PSSH нови плуг за чистење снег InterTech PSSH
2
Контактирајте го продавачот
2.389 € PLN 11.270 PLN
Нето тежина 420 кг
Година 2021 Потребна сила на трактор Ширина на ралник 3000 мм
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
2.754 € PLN 12.990 PLN
Нето тежина 310 кг
Година 2021 Потребна сила на трактор Ширина на ралник
Полска, Choroszcz
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
8.332 € PLN 39.300 PLN
Нето тежина 1800 кг
Година 2021 Потребна сила на трактор Ширина на ралник 5000 мм
Полска, Choroszcz
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се