Филтри -

Плуги за чистење снег GEO

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Плуги за чистење снег GEO: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Потребна сила на трактор Ширина на ралник
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
плуг за чистење снег GEO SPO 250 плуг за чистење снег GEO SPO 250 плуг за чистење снег GEO SPO 250
3
Контактирајте го продавачот
1.802 € Без ДДВ
Нето тежина 400 кг
Година Потребна сила на трактор Ширина на ралник
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
плуг за чистење снег GEO SP 140 плуг за чистење снег GEO SP 140
2
Контактирајте го продавачот
756 € Без ДДВ
Нето тежина 126 кг
Година Потребна сила на трактор Ширина на ралник
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
2.025 € Без ДДВ
Нето тежина 480 кг
Година Потребна сила на трактор Ширина на ралник
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
плуг за чистење снег GEO SP 250 плуг за чистење снег GEO SP 250 плуг за чистење снег GEO SP 250
3
Контактирајте го продавачот
1.107 € Без ДДВ
Нето тежина 230 кг
Година Потребна сила на трактор Ширина на ралник 2500 мм
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се