Филтри -

Плуги за чистење снег A.TOM од Украина

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Плуги за чистење снег A.TOM од Украина: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Потребна сила на трактор Ширина на ралник
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.247 € UAH 119.000 UAH
Година 2022 Потребна сила на трактор Ширина на ралник
Украина, Житомир
ФОП Томчук А.М.
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
4.065 € UAH 149.000 UAH
Нето тежина 580 кг
Година 2022 Потребна сила на трактор 65 кс Ширина на ралник
Украина, Житомир
ФОП Томчук А.М.
7 години на Machineryline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
1.883 € UAH 69.000 UAH
Година 2022 Потребна сила на трактор Ширина на ралник
Украина, Житомир
ФОП Томчук А.М.
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
A.TOM
17 ч.
4.611 € UAH 169.000 UAH
Нето тежина 604 кг
Година Потребна сила на трактор Ширина на ралник 3000 мм
Украина, Житомир
ФОП Томчук А.М.
7 години на Machineryline
нови плуг за чистење снег A.TOM нови плуг за чистење снег A.TOM нови плуг за чистење снег A.TOM
3
Контактирајте го продавачот
A.TOM
17 ч.
4.065 € UAH 149.000 UAH
Нето тежина 628 кг
Година Потребна сила на трактор Ширина на ралник 3000 мм
Украина, Житомир
ФОП Томчук А.М.
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
A.TOM
17 ч.
цена на барање
Година Потребна сила на трактор Ширина на ралник
Украина, Житомир
ФОП Томчук А.М.
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
A.TOM
17 ч.
3.793 € UAH 139.000 UAH
Нето тежина 580 кг
Година Потребна сила на трактор Ширина на ралник
Украина, Житомир
ФОП Томчук А.М.
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
A.TOM
17 ч.
4.338 € UAH 159.000 UAH
Нето тежина 752 кг
Година Потребна сила на трактор Ширина на ралник 3000 мм
Украина, Житомир
ФОП Томчук А.М.
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
A.TOM
17 ч.
4.065 € UAH 149.000 UAH
Година Потребна сила на трактор Ширина на ралник
Украина, Житомир
ФОП Томчук А.М.
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
A.TOM
17 ч.
3.247 € UAH 119.000 UAH
Година Потребна сила на трактор Ширина на ралник
Украина, Житомир
ФОП Томчук А.М.
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
A.TOM
17 ч.
1.883 € UAH 69.000 UAH
Нето тежина 257 кг
Година Потребна сила на трактор Ширина на ралник
Украина, Житомир
ФОП Томчук А.М.
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
A.TOM
17 ч.
цена на барање
Нето тежина 572 кг
Година Потребна сила на трактор Ширина на ралник 2629 мм
Украина, Житомир
ФОП Томчук А.М.
7 години на Machineryline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се