Филтри -

Опреми за бетонски работи Renault

Резултати од пребарување: 91 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

91 огласа: Опреми за бетонски работи Renault

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
20.900 €
Камион-мешалка
Носивост 13805 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1998-06-08 Километража 225416 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 3 Зафатнина 10 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Baryval
Година 03/2006 Километража 436510 км Сила
Шпанија, Alagón
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови камион-мешалка Liebherr  на шасија Renault K440 нови камион-мешалка Liebherr  на шасија Renault K440
2
Контактирајте го продавачот
172.600 € Со вклучен ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Зафатнина 10 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Liebherr
Година 04/2024 Километража 2200 км Сила
Украина, с. Малехів
Контактирајте го продавачот
58.800 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 5 Зафатнина 8 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Liebherr
Година 10/2007 Километража 305000 км Сила
Полска, Opole
Контактирајте го продавачот
59.800 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 5 Зафатнина 8 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Liebherr
Година 10/2007 Километража 305000 км Сила
Полска, Opole
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Носивост 16360 кг Евро Euro 4 Зафатнина 89.7 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 09/2008 Километража 296141 км Сила
Франција, Magny Saint Médard
Контактирајте го продавачот
17.270 € GBP 14.750 GBP
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 2013-12 Километража 317933 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
13 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2014 Километража Сила
Обединето Кралство, Armagh City, Banbridge and Craigavon
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Камион-мешалка
Носивост 32000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 8 м³
Година 2006 Километража 508969 км Сила
Холандија, Uden
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 6 Зафатнина 9 м³
Година 07/2017 Километража 118935 км Сила
Франција, Saint Victoret
Контактирајте го продавачот
26.900 €
Камион-мешалка
Носивост 15910 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2011-03-30 Километража 332086 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион-мешалка
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
131.200 US$ EUR ≈ 123.200 €
Камион-мешалка
Марка на мешалка за бетон IMER Group
Година 2022 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Golden Target Heavy Equipment LLC
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
131.200 US$ EUR ≈ 123.200 €
Камион-мешалка
Марка на мешалка за бетон IMER Group
Година 2022 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Golden Target Heavy Equipment LLC
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
131.200 US$ EUR ≈ 123.200 €
Камион-мешалка
Марка на мешалка за бетон IMER Group
Година 2022 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Golden Target Heavy Equipment LLC
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Камион-мешалка
Евро Euro 2 Зафатнина 10 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Cifa
Година 09/2001 Километража 605170 км Сила
Португалија, Lisboa
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Зафатнина 7 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2014 Километража 277000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2014 Километража 185000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Камион-мешалка
Евро Euro 3
Година 2003 Километража 440000 км Сила
Белгија, Mont (Houffalize)
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Камион-мешалка
Година 2006 Километража 346000 км Сила
Белгија, Mont (Houffalize)
Контактирајте го продавачот
73.000 US$ EUR ≈ 68.530 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 590000 км Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
138.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Зафатнина 9 м³ Марка на мешалка за бетон Euromix MTP Модел EM 9 R
Година 2024 Километража 500 км Сила
Франција, Arbouans
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Зафатнина 9000 м³ Марка на мешалка за бетон Liebherr
Година 2012 Километража 278659 км Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Суспензија со пружина Марка на мешалка за бетон Liebherr
Година 12/2017 Километража 120000 км Сила
Франција, Bordeaux
Контактирајте го продавачот
45.950 €
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Liebherr
Година 2014 Километража 260137 км Сила
Холандија, Groesbeek
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 91 огласа
Прикажи
Претплати се