Филтри -

Опреми за бетонски работи Ford

Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

30 огласа: Опреми за бетонски работи Ford

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион-мешалка IMER Group  на шасија Ford Trucks 3542M
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Зафатнина 9 м³ Марка на мешалка за бетон IMER Group
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови пумпа за бетон Ford 4142M BST 52
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови пумпа за бетон Ford 4142M BST 43
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови камион-мешалка Ford Trucks 4142M
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Носивост 26000 кг Зафатнина 10 м³
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови камион-мешалка Ford 4142M
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Носивост 26000 кг Зафатнина 12 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
130.000 €
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Зафатнина 12 м³ Марка на мешалка за бетон IMER-L&T
Година 2022 Километража 5000 км Сила
Турција, İstanbul
нови пумпа за бетон Betonstar BST 37  на шасија Ford 3542M
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови камион-мешалка Ford CARGO 3430 D
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
109.800 € Со вклучен ДДВ
Мешалка за бетон
Година 2020 Километража 49600 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
104.500 € TRY 3.625.000 TRY
Камион-мешалка
Носивост 26000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 12 м³ Марка на мешалка за бетон IMER-L&T
Година 07/2021 Километража 87000 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
79.960 € TRY 2.775.000 TRY
Камион-мешалка
Зафатнина 12 м³ Марка на мешалка за бетон IMER Group
Година 2015 Километража 116000 км Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
96.820 € TRY 3.360.000 TRY
Камион-мешалка
Година 2018 Километража 73000 км Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
49.130 € BRL 275.000 R$
Камион-мешалка
Година 2009 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
44.660 € BRL 250.000 R$
Камион-мешалка
Година 2008 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 1998 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 1998 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Зафатнина 10 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон IMER Group
Година 03/2024 Километража Сила
Португалија, Lisboa
Контактирајте го продавачот
98.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Зафатнина 10 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Cifa
Година 08/2022 Километража 14800 км Сила
Португалија, Lisboa
Контактирајте го продавачот
83.950 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2015 Километража 197963 км Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
292.400 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2024 Километража 495 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
379.800 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2024 Километража 485 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
67.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Суспензија хидраулично
Година 01/2012 Километража 346000 км Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2023 Километража 240 км Сила
Полска, Kielce
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2023 Километража 240 км Сила
Полска, Kielce
Контактирајте го продавачот
66.450 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 480895 км Сила
Турција, Ankara
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се