Филтри -

Опреми за бетонски работи DAF од Европа

Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

46 огласа: Опреми за бетонски работи DAF

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Носивост 24150 кг Евро Euro 3 Зафатнина 0.25 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2003 Километража 554360 км Сила
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Камион-мешалка
Евро Euro 2 Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Liebherr
Година Километража 916365 км Сила
Литванија, Dievogala
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Liebherr
Година 2011 Километража 347000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
25.250 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 19677 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2007-02-13 Километража 465889 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 17140 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2006-10-20 Километража 409229 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Носивост 17100 кг Евро Euro 5 Зафатнина 10 м³ Суспензија пружина/пружина Модел IMI 10
Година 01/2010 Километража 236797 км Сила
Холандија, Deventer
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Зафатнина 8 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Cifa
Година 1995 Километража 390180 км Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2011 Километража 347000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 3
Година 2005-10-24 Километража 111552 км Сила
Франција, FONTAINE NOTRE DAME
Контактирајте го продавачот
30.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 18000 кг
Година 2006 Километража 438000 км Сила
Унгарија, Budapest
пумпа за бетон Cifa  на шасија DAF CF 460 CIFA K 45 H пумпа за бетон Cifa  на шасија DAF CF 460 CIFA K 45 H
2
Контактирајте го продавачот
181.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 05/2014 Километража 197000 км Сила
Полска, Wejherowo
Контактирајте го продавачот
41.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 31725 кг Евро Euro 5 Зафатнина 15 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 01/2007 Километража 499594 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 3 Модел Stetter
Година 02/2006 Километража 522156 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 18000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2006-06-22 Километража 438000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
25.250 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 20175 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2007-05-24 Километража 322263 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
26.200 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 20720 кг Евро Euro 2 Зафатнина 11 м³ Суспензија пружина/пружина Модел 11M3 CONCRETE MIXER
Година 1998 Километража 187000 км Сила
Холандија, Meerkerk (A27, Exit 25)
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 16953 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Модел MIXER 10 CUB
Година 2005 Километража 401906 км Сила
Белгија, Gistel (West-Vlaanderen)
Контактирајте го продавачот
34.620 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 17200 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 287330 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
109.800 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 37520 кг Евро Euro 6 Модел Stetter AM15FHCBL
Година 04/2019 Километража 17325 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
116.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 227000 км Сила
Германија, Sulzemoos
Контактирајте го продавачот
116.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 227000 км Сила
Германија, Sulzemoos
Контактирајте го продавачот
37.800 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 16028 кг Евро Euro 5 Зафатнина 8 м³ Суспензија пружина/пружина Модел 804 FLTBL
Година 2011-12-20 Километража 220000 км Сила
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Зафатнина 8 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Stetter
Година 11/2020 Километража 57985 км Сила
Франција, HUTTENHEIM
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Носивост 30635 кг Евро Euro 5
Година 2008 Километража 503987 км Сила
Холандија, Hedel
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 3
Година 2001-01-01 Километража 312911 км Сила
Холандија, Twello
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се