Филтри -

Опреми за бетонски работи DAF

Резултати од пребарување: 57 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

57 огласа: Опреми за бетонски работи DAF

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
44.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 21605 кг Евро Euro 6 Зафатнина 10 м³ Марка на мешалка за бетон Mulder
Година 2018 Километража Сила
Полска, Sikory-Pawłowięta
Контактирајте го продавачот
55.900 €
Камион-мешалка
Носивост 18700 кг Евро Euro 6 Зафатнина 9 м³ Марка на мешалка за бетон Putzmeister
Година 2017 Километража 189321 км Сила
Германија, Sottrum
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2024 Километража 8 м/ч Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
63.000 US$ EUR ≈ 57.850 €
Камион-мешалка
Носивост 35.5 кг Евро Euro 5 Зафатнина 12.9 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на мешалка за бетон Stetter
Година 2011 Километража 330000 км Сила
Украина, Бар
Контактирајте го продавачот
55.900 €
Камион-мешалка
Носивост 18700 кг Евро Euro 6 Зафатнина 9 м³ Марка на мешалка за бетон Intermix
Година 2017 Километража 155640 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 20180 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2007-05-24 Километража 322263 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Камион-мешалка
Марка на мешалка за бетон Cifa
Година 2002 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Зафатнина 10 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Mulder
Година 03/2013 Километража 291653 км Сила
Холандија, Numansdorp
Контактирајте го продавачот
46.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Марка на мешалка за бетон Stetter
Година 2014-06 Километража 311000 км Сила
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1998 Километража Сила
Унгарија, Kunszentmiklós
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 4 Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Cifa
Година 2006 Километража 270543 км Сила
Португалија, Alto do Vieiro
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Baryval
Година 2005 Километража 425000 км Сила
Шпанија, Reus (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион-мешалка
Зафатнина 8 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон McPhee
Година 2013 Километража 328886 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros (UK) Ltd
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
25.750 €
Пумпа за бетон
Година Километража Сила
Украина, Струмівка
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 18000 кг
Година 2006 Километража 438000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Носивост 14220 кг Евро Euro 1
Година 1991 Километража 187324 км Сила
Холандија, Oirschot
Контактирајте го продавачот
37.000 €
Камион-мешалка
Зафатнина 12 м³ Марка на мешалка за бетон Cifa
Година 2007 Километража 303708 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
21.990 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 22400 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 05/2007 Километража 310630 км Сила
Холандија, Uden
Контактирајте го продавачот
28.850 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Stetter
Година 2006 Километража 351149 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Камион-мешалка
Година 03/2003 Километража 451565 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Носивост 17810 кг Евро Euro 6 Зафатнина 9 м³
Година 07/2020 Километража 160000 км Сила
Франција, Is-sur-Tille
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Носивост 32000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 11 м³ Марка на мешалка за бетон Stetter
Година 04/2005 Километража 123487 км Сила
Бугарија, Harmanli
Контактирајте го продавачот
141.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2024-02-20 Километража 1 км Сила
Шпанија, San Fernando de Henares (Madrid)
Контактирајте го продавачот
160.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2024-02-14 Километража Сила
Белгија, Temse
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Марка на мешалка за бетон Stetter
Година 11/2020 Километража 57985 км Сила
Франција, HUTTENHEIM
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 57 огласа
Прикажи