Филтри -

Опреми за бетонски работи Carmix

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

25 огласа: Опреми за бетонски работи Carmix

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Зафатнина 3.5 м³ Марка на мешалка за бетон Carmix
Година Километража 4120 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Зафатнина 3.5 м³
Година Километража 4120 м/ч Сила
Украина
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови камион-мешалка Carmix ONE нови камион-мешалка Carmix ONE
2
Контактирајте го продавачот
46.850 €
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Зафатнина 1 м³ Марка на мешалка за бетон Carmix Модел ONE
Година 01/2023 Километража Сила
Италија, Pto Livorno
нови камион-мешалка Carmix 2.5 TT
1
Контактирајте го продавачот
77.950 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Марка на мешалка за бетон Carmix
Година 2023 Километража Сила
Италија, Pto Livorno
Контактирајте го продавачот
41.000 € Со вклучен ДДВ
Камион-мешалка
Зафатнина 3.5 м³ Марка на мешалка за бетон Carmix
Година 2006 Километража 4120 м/ч Сила
Украина, Остриця
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Камион-мешалка
Година Километража 369 м/ч Сила
Холандија, Velddriel
Контактирајте го продавачот
36.999 € Со вклучен ДДВ
Камион-мешалка
Марка на мешалка за бетон Carmix
Година 2006 Километража 5350 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 06/2023 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Зафатнина 2.5 м³
Година 1995 Километража Сила
Романија, Nasaud
Контактирајте го продавачот
34.200 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Зафатнина 3.5 м³
Година 2007 Километража 6000 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
нови камион-мешалка Carmix 25 FX нови камион-мешалка Carmix 25 FX нови камион-мешалка Carmix 25 FX
3
Контактирајте го продавачот
79.300 € UAH 3.378.000 UAH
Камион-мешалка
Зафатнина 2.5 м³ Марка на мешалка за бетон Carmix
Година Километража Сила
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 07/2023 Километража Сила
Турција
камион-мешалка Carmix  3.5 камион-мешалка Carmix  3.5 камион-мешалка Carmix  3.5
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Марка на мешалка за бетон Carmix
Година 1994 Километража Сила
Шпанија, (Castellbisbal) - Barcelona
нови фабрика за бетон Carmix 5.5 XL нови фабрика за бетон Carmix 5.5 XL
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2024 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
35.000 € Со вклучен ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 7400 кг Марка на мешалка за бетон Carmix
Година 2006 Километража 5350 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
34.370 € BYN 120.000 BYN
Камион-мешалка
Година 2015 Километража Сила
Белорусија, Hrodna
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Зафатнина 5800 м³
Година 2014-05 Километража 2156 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Камион-мешалка
Носивост 9000 кг Марка на мешалка за бетон Carmix
Година 2006 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
69.599 € Со вклучен ДДВ
Камион-мешалка
Година 2013 Километража 4500 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Мешалка за бетон
Година Километража Сила
Холандија, Roelofarendsveen
Контактирајте го продавачот
35.000 € Со вклучен ДДВ
Мешалка за бетон
Година 2007 Километража Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Камион-мешалка
Носивост 9000 кг
Година 2006 Километража Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 1987 Километража 9600 м/ч Сила
Хрватска, Karlovac
камион-мешалка Carmix One камион-мешалка Carmix One камион-мешалка Carmix One
3
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Камион-мешалка
Година 2004 Километража 2150 м/ч Сила
Црна Гора, Đenovići
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2022 Километража 16 м/ч Сила
Италија, Rho (MI)
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се