Филтри -

Офсет машини

Резултати од пребарување: 229 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

229 огласа: Офсет машини, машини за офсет печатење

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Сила Фреквенција на струја
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1985 Сила Фреквенција на струја
Германија, Salzgitter-Bad
офсет машина Heidelberg GTOZP 52 офсет машина Heidelberg GTOZP 52 офсет машина Heidelberg GTOZP 52
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1991 Сила Фреквенција на струја
Германија, Salzgitter-Bad
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
офсет машина Heidelberg CD 102-5+LX офсет машина Heidelberg CD 102-5+LX офсет машина Heidelberg CD 102-5+LX
3
Контактирајте го продавачот
410.000 US$ EUR ≈ 374.400 €
Број на бои 5
Година 2007 Сила Фреквенција на струја
САД, Mt Prospect
офсет машина Könings KTW 1303-E офсет машина Könings KTW 1303-E офсет машина Könings KTW 1303-E
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2004 Сила Фреквенција на струја
Германија, Dabergotz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на бои 5
Година 2011 Сила Фреквенција на струја
Германија, Cologne
Контактирајте го продавачот
360 €
Година Сила Фреквенција на струја
Полска, Radom
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на бои 5
Година 2004 Сила Фреквенција на струја
Германија, Cologne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на бои 5
Година 2007 Сила Фреквенција на струја
Германија, Cologne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1998 Сила Фреквенција на струја
Шпанија, Esparreguera
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1998 Сила Фреквенција на струја
Германија, Salzgitter-Bad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Сила Фреквенција на струја
Германија, Salzgitter-Bad
офсет машина MAN Practica 00
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1999 Сила Фреквенција на струја
Германија, Dabergotz
офсет машина Heidelberg SM102 -  2P офсет машина Heidelberg SM102 -  2P
2
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 41.090 €
Број на бои 2
Година 1998 Сила Фреквенција на струја
САД, Mt Prospect
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1976 Сила Фреквенција на струја
Германија, Salzgitter-Bad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1985 Сила Фреквенција на струја
Германија, Salzgitter-Bad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1968 Сила Фреквенција на струја
Германија, Salzgitter-Bad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1969 Сила Фреквенција на струја
Германија, Salzgitter-Bad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1974 Сила Фреквенција на струја
Германија, Salzgitter-Bad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1993 Сила Фреквенција на струја
Германија, Salzgitter-Bad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Сила Фреквенција на струја
Франција, COLOMARS
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2003 Сила Фреквенција на струја
Германија, Dabergotz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2001 Сила Фреквенција на струја
Германија, Dabergotz
офсет машина Heidelberg GTOZ 52 офсет машина Heidelberg GTOZ 52 офсет машина Heidelberg GTOZ 52
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1990 Сила Фреквенција на струја
Шпанија, Madrid
офсет машина Creo-Scitex Lotem 800 V
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2003 Сила Фреквенција на струја
Германија, Dabergotz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2000 Сила Фреквенција на струја
Германија, Dabergotz
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 229 огласа
Прикажи
Претплати се