Филтри -

Ножични платформи од Украина

Резултати од пребарување: 62 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Ножични платформи од Украина: 62 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.500 € Со вклучен ДДВ
Носивост 450 кг Висина на подигање 10 м
Година 2004 Километража 400 м/ч Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
18.800 €
Носивост 500 кг Работна брзина 15 км/ч Висина на подигање 16 м Работна висина на подигање 18 м
Година 2007 Километража 2799 м/ч Сила 23.1 kW
Украина
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
5.100 €
Носивост 230 кг Работна брзина 5 км/ч Висина на подигање 5.8 м Работна висина на подигање 7.77 м
Година 2006 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 360 кг Висина на подигање 6.1 м
Година 2006 Километража 1061 м/ч Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 680 кг Висина на подигање 18 м Работна висина на подигање 18 м
Година 07/2021 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
9.040 € Со вклучен ДДВ
Носивост 240 кг Работна висина на подигање 6.5 м
Година 2021 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
8.330 € Без ДДВ
Носивост 680 кг Работна брзина 3.2 км/ч Висина на подигање 17 м
Година 2008 Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
12.800 € Без ДДВ
Носивост 230 кг Висина на подигање 10 м
Година Километража Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Носивост 230 кг Висина на подигање 8 м
Година Километража Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
19.800 € Без ДДВ
Носивост 500 кг Висина на подигање 16 м
Година 2005 Километража Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Носивост 450 кг Висина на подигање 8 м
Година 2009 Километража 520 м/ч Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
15.600 € Без ДДВ
Носивост 318 кг Висина на подигање 10 м
Година 2016 Километража 95 м/ч Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
19.200 € Без ДДВ
Носивост 200 кг Висина на подигање 16 м
Година Километража Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Носивост 363 кг Висина на подигање 6 м
Година 2006 Километража 438 м/ч Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
11.250 € Без ДДВ
Висина на подигање 10 м
Година 2001 Километража 366 м/ч Сила
Украина, Київ
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 62 огласа
Прикажи
Претплати се