Филтри -

Ножични платформи од Словенија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Ножични платформи од Словенија: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Година 2006 Километража Сила
Словенија, Slovenske Konjice
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Носивост 320 кг Работна висина на подигање 12 м
Година 2016 Километража 320 м/ч Сила
Словенија, Bertoki
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 5 м
Година 2015 Километража Сила
Словенија, Ljubljana
ножична платформа ALMAC BIBI 650L ножична платформа ALMAC BIBI 650L ножична платформа ALMAC BIBI 650L
3
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Носивост 200 кг Висина на подигање 6.5 м
Година 2014 Километража 50 м/ч Сила
Словенија, Bertoki
Контактирајте го продавачот
4.600 € Без ДДВ
Носивост 350 кг Висина на подигање 6.2 м
Година 2003 Километража 605 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 15.5 м
Година 2005 Километража 1152 м/ч Сила
Словенија, Ljubljana
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 18.5 м
Година 2009 Километража 787 м/ч Сила
Словенија, Ljubljana
Контактирајте го продавачот
6.700 € Без ДДВ
Носивост 340 кг Висина на подигање 9.7 м
Година 2007 Километража 485 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Носивост 350 кг Висина на подигање 11.85 м Работна висина на подигање 13.85 м
Година 2012 Километража 350 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
9.100 € Без ДДВ
Носивост 350 кг Висина на подигање 8.2 м Работна висина на подигање 10.2 м
Година 2012 Километража 475 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Носивост 350 кг Висина на подигање 8.2 м Работна висина на подигање 10.2 м
Година 2008 Километража 765 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Носивост 350 кг Висина на подигање 8.2 м Работна висина на подигање 10.2 м
Година 2008 Километража 625 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се