Филтри -

Ножични платформи од Словачка

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Ножични платформи од Словачка: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Година 2011 Километража 181 м/ч Сила
Словачка, Marcelová
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 227 кг Висина на подигање 12.1 м
Година 2005 Километража 2432 м/ч Сила
Словачка, Senec
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 680 кг Висина на подигање 16.15 м
Година 2005 Километража 2885 м/ч Сила
Словачка, Senec
Контактирајте го продавачот
13.690 € Без ДДВ
Носивост 680 кг Висина на подигање 13.01 м
Година 2004 Километража 3772 м/ч Сила
Словачка, Senec
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Носивост 680 кг Висина на подигање 13.01 м
Година 2002 Километража Сила
Словачка, Senec
Контактирајте го продавачот
8.850 € Без ДДВ
Носивост 680 кг Висина на подигање 13.01 м
Година 2002 Километража Сила
Словачка, Senec
Контактирајте го продавачот
3.250 € Без ДДВ
Носивост 320 кг Висина на подигање 10 м
Година 1999 Километража Сила
Словачка, Žilina , Turie
ножична платформа ITECO IT 12122 , s.n. 10936 ножична платформа ITECO IT 12122 , s.n. 10936 ножична платформа ITECO IT 12122 , s.n. 10936
3
Контактирајте го продавачот
6.400 € Без ДДВ
Носивост 350 кг Висина на подигање 12.01 м
Година 2008 Километража Сила
Словачка, Žilina
ножична платформа ITECO IT 12151 , s.n. 10108 ножична платформа ITECO IT 12151 , s.n. 10108 ножична платформа ITECO IT 12151 , s.n. 10108
3
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Носивост 300 кг Висина на подигање 11.8 м
Година 2008 Километража Сила
Словачка, Žilina
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се