Филтри -

Ножични платформи од Италија

Резултати од пребарување: 70 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Ножични платформи од Италија: 70 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Висина на подигање 16 м
Година 2005 Километража Сила
Италија, Osimo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 227 кг Висина на подигање 7.62 м
Година 2011 Километража 39 м/ч Сила
Италија, Pianiga VE
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 12 м
Година 2012 Километража 380 м/ч Сила
Италија, Aprilia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 500 кг
Година 2010 Километража 600 м/ч Сила
Италија, Avezzano
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража 320 м/ч Сила
Италија, Aprilia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 363 кг Висина на подигање 8.1 м
Година 1998 Километража Сила
Италија, Pianiga VE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 230 кг Висина на подигање 12 м
Година 2007 Километража 673 м/ч Сила
Италија, Pianiga VE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 9.2 м
Година 2009 Километража Сила
Италија, Pianiga VE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 9.8 м
Година 2021 Километража Сила
Италија, Castiglione delle Stiviere
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 12 м
Година 2011 Километража Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 230 кг Висина на подигање 8 м
Година 2015 Километража 300 м/ч Сила
Италија, Aprilia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 450 кг Висина на подигање 10 м
Година 2007 Километража 332 м/ч Сила
Италија, Pianiga VE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 450 кг Висина на подигање 10 м
Година 2007 Километража 380 м/ч Сила
Италија, Pianiga VE
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Година 2007 Километража 700 м/ч Сила
Италија, Roma
нови ножична платформа Air Nolo AS06 нови ножична платформа Air Nolo AS06 нови ножична платформа Air Nolo AS06
3
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Висина на подигање 8 м
Година 2018 Километража Сила
Италија, Osimo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 70 огласа
Прикажи
Претплати се