Филтри -

Ножични платформи од Германија

Резултати од пребарување: 120 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Ножични платформи од Германија: 120 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.200 € Без ДДВ
Носивост 227 кг Висина на подигање 6 м Работна висина на подигање 8 м
Година 2012 Километража 194 м/ч Сила
Германија, Oelsnitz/ V
Контактирајте го продавачот
3.100 € Без ДДВ
Носивост 272 кг Висина на подигање 6.6 м
Година 2005 Километража 937 м/ч Сила
Германија, Oelsnitz/ V
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
3.300 € Без ДДВ
Носивост 227 кг Висина на подигање 8 м
Година 2006 Километража 679 м/ч Сила
Германија, Oelsnitz/ V
Контактирајте го продавачот
3.300 € Без ДДВ
Носивост 227 кг Висина на подигање 8 м
Година 2008 Километража 795 м/ч Сила
Германија, Oelsnitz/ V
Контактирајте го продавачот
4.400 € Без ДДВ
Носивост 227 кг Висина на подигање 10 м
Година 2006 Километража 816 м/ч Сила
Германија, Oelsnitz/ V
Контактирајте го продавачот
5.100 € Без ДДВ
Носивост 317 кг Висина на подигање 12 м
Година 2007 Километража 693 м/ч Сила
Германија, Oelsnitz/ V
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 250 кг Висина на подигање 10 м
Година 2019 Километража Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 320 кг Висина на подигање 12 м
Година 2019 Километража Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 450 кг Висина на подигање 10.1 м
Година 2019 Километража Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1410 кг
Година 2019 Километража 160 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 9.9 м
Година 2010 Километража 409 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 227 кг
Година 2020 Километража 10 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Година 2000 Километража 428 м/ч Сила
Германија, Lahr
ножична платформа GENIE GS2632  Batterie NEU 08/2019 ножична платформа GENIE GS2632  Batterie NEU 08/2019
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 227 кг
Година 2012 Километража 149 м/ч Сила
Германија, Augustdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 363 кг
Година 2020 Километража 10 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 120 огласа
Прикажи
Претплати се