Филтри -

Ножични платформи од Франција

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Ножични платформи од Франција: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Висина на подигање 12 м
Година 2011 Километража 975 м/ч Сила
Франција, HUTTENHEIM
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 12.06 м
Година 2006 Километража 3176 м/ч Сила
Франција, Mignières
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 12.06 м
Година 2006 Километража 3552 м/ч Сила
Франција, Mignières
ножична платформа JLG 203-24
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Носивост 750 кг
Година 2008 Километража 2400 м/ч Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Носивост 227 кг Висина на подигање 7.8 м
Година 2006 Километража 642 м/ч Сила
Франција, HUTTENHEIM
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 14.19 м
Година 2008 Километража 713 м/ч Сила
Франција, Mignières
Контактирајте го продавачот
5.400 € Без ДДВ
Година 2007 Километража 599 м/ч Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Година 2012 Километража 222 м/ч Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Носивост 320 кг Висина на подигање 11.68 м
Година 2011 Километража 416 м/ч Сила
Франција, HUTTENHEIM
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Година 2006 Километража 666 м/ч Сила
Франција, HUTTENHEIM
Контактирајте го продавачот
2.700 € Без ДДВ
Висина на подигање 12 м
Година 2002 Километража 3505 м/ч Сила
Франција, HUTTENHEIM
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Носивост 249 кг Висина на подигање 13 м
Година 01/2017 Километража 150 м/ч Сила
Франција, HUTTENHEIM
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се