Филтри -

Ножични платформи SKYJACK

Резултати од пребарување: 238 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Ножични платформи SKYJACK: 238 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.770 € PLN 85.900 PLN
Носивост 681 кг Работна висина на подигање 17.2 м
Година 2015 Километража Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
14.180 € PLN 64.900 PLN
Носивост 454 кг Висина на подигање 11.7 м
Година 2014 Километража Сила
Полска, Rzeszow
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
16.150 € PLN 73.900 PLN
Носивост 681 кг Работна висина на подигање 14.5 м
Година 2014 Километража Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
9.809 € PLN 44.900 PLN
Носивост 681 кг Висина на подигање 14.5 м
Година 2006 Километража Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Година 2006 Километража Сила
Словенија, Slovenske Konjice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 227 кг Висина на подигање 7.62 м
Година 2011 Километража 39 м/ч Сила
Италија, Pianiga VE
Контактирајте го продавачот
7.428 € PLN 34.000 PLN
Носивост 681 кг Висина на подигање 12.5 м
Година 2008 Километража 860 м/ч Сила
Полска, Parchatka
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2011 Километража 159 м/ч Сила
Обединето Кралство, Leeds
Контактирајте го продавачот
6.750 € Без ДДВ
Носивост 680 кг Висина на подигање 12 м Работна висина на подигање 14 м
Година 2008 Километража 2078 м/ч Сила
Белгија, Balen
Контактирајте го продавачот
2.750 €
Носивост 408 кг Висина на подигање 6.1 м Работна висина на подигање 8.1 м
Година 2002 Километража 320 м/ч Сила 320 кс
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
10.250 € Без ДДВ
Година 01/2010 Километража Сила
Холандија, Moergestel
ножична платформа SKYJACK Skyjack SJ9250
1
Контактирајте го продавачот
8.414 € GBP 7.143 GBP
Година 2007 Километража Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража 95 м/ч Сила
Шведска
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 € Без ДДВ
Носивост 227 кг Работна висина на подигање 50 м
Година 01/2011 Километража 276 м/ч Сила
Холандија, Leende
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2009 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 238 огласа
Прикажи
Претплати се