Филтри -

Ножични платформи ITECO

Резултати од пребарување: 48 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Ножични платформи ITECO: 48 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.095 € PLN 27.900 PLN
Носивост 300 кг Висина на подигање 13.8 м
Година 2007 Километража 757 м/ч Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
9.809 € PLN 44.900 PLN
Носивост 350 кг Работна висина на подигање 14 м
Година 2013 Километража Сила
Полска, Rzeszow
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
6.095 € PLN 27.900 PLN
Носивост 300 кг
Година 2008 Километража 717 м/ч Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
5.950 €
Висина на подигање 11.9 м
Година 2008 Километража 455 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 €
Година 2007 Километража Сила
Холандија, External Locations
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 9.2 м
Година 2009 Километража Сила
Италија, Pianiga VE
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Носивост 465 кг Работна брзина 6 км/ч Висина на подигање 12 м
Година 2003 Километража Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
6.250 €
Висина на подигање 14 м
Година 2007 Километража 969 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Висина на подигање 14 м
Година 2007 Километража 806 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1990 Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Висина на подигање 14 м
Година 2007 Километража 838 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
4.950 €
Носивост 318 кг Висина на подигање 14 м
Година 2007 Километража Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
2.950 €
Носивост 270 кг Висина на подигање 8 м
Година 2008 Километража 319 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
4.950 €
Носивост 318 кг Висина на подигање 14 м
Година 2007 Километража 390 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
4.950 €
Носивост 300 кг Висина на подигање 14 м
Година 2008 Километража 718 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 48 огласа
Прикажи
Претплати се