Филтри -

Нови натоварувачи со тркала

Резултати од пребарување: 382 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

382 огласа: Натоварувачи со тркала

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
21.000 US$ EUR ≈ 19.330 €
Носивост 380 кг Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Висина за истовар 3.6 м Капацитет на лопата 4.3 м³ Брзина 37.4 км/ч
Година 04/2019 Километража 2900 м/ч Сила
Кина, Shanghai
нови натоварувач со тркала CASE 921
1
Контактирајте го продавачот
CASE 921
21 ч.
цена на барање
Висина за истовар 2.86 м Капацитет на лопата 3.4 м³
Година 2022 Километража Сила
Украина, Чернівці
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
CTM 922
24 ч.
15.400 € PLN 72.500 PLN
Носивост 1200 кг Висина за истовар 3.2 м Капацитет на лопата 0.72 м³
Година 2022 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Parczew
Контактирајте го продавачот
9.451 € PLN 44.500 PLN
Носивост 400 кг Висина за истовар 1.7 м Капацитет на лопата 0.37 м³
Година 2022 Километража Сила
Полска, Parczew
Контактирајте го продавачот
CTM 925
24 ч.
17.100 € PLN 80.500 PLN
Носивост 1500 кг Висина за истовар 3.2 м Капацитет на лопата 0.9 м³
Година 2022 Километража 2 м/ч Сила
Полска, Parczew
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5000 кг Евро Euro 2 Висина за истовар 3.1 м Капацитет на лопата 3 м³
Година 2019 Километража Сила
Украина, Кременчуг
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5000 кг Евро Euro 2 Висина за истовар 3.1 м Капацитет на лопата 3 м³
Година 2021 Километража Сила
Украина, Кременчуг
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Евро Euro 2 Висина за истовар 2930 м Капацитет на лопата 1.8 м³
Година 2021 Километража Сила
Украина, Кременчуг
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Евро Euro 2 Висина за истовар 2930 м Капацитет на лопата 1.8 м³
Година 2021 Километража Сила
Украина, Кременчуг
Контактирајте го продавачот
72.500 € Без ДДВ
Носивост 5000 кг Евро Euro 2 Капацитет на лопата 3 м³
Година 01/2021 Километража 5 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022-09-10 Километража Сила
Холандија, Mijnsheerenland
нови натоварувач со тркала MECALAC AX1000
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022-01-01 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Finowfurt Bei Berlin
BSS heavy machinery GmbH
15 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
54.900 € Без ДДВ
Година 2010-01-01 Километража 7964 м/ч Сила
Германија, Finowfurt Bei Berlin
BSS heavy machinery GmbH
15 години на Machineryline
нови натоварувач со тркала MECALAC AX 850
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022-01-01 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Finowfurt Bei Berlin
BSS heavy machinery GmbH
15 години на Machineryline
нови натоварувач со тркала MECALAC AX 700
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022-01-01 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Finowfurt Bei Berlin
BSS heavy machinery GmbH
15 години на Machineryline
нови натоварувач со тркала VOLVO L 35 G MIETE RENTAL
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023-01-01 Километража Сила
Германија, Grossenaspe
Контактирајте го продавачот
26.600 € Без ДДВ
Носивост 1500 кг Капацитет на лопата 0.8 м³ Брзина 20.8 км/ч
Година 2021 Километража 1 км Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5100 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Висина за истовар 4.1 м Капацитет на лопата 3 м³ Брзина 40 км/ч
Година 08/2021 Километража 1 км Сила
Украина, Київ
нови натоварувач со тркала NORCAR a6226 нови натоварувач со тркала NORCAR a6226
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
32.000 € Со вклучен ДДВ
Носивост 1250 кг Висина за истовар 3.22 м
Година 2019 Километража Сила
Полска, Rzeszów
нови натоварувач со тркала NORCAR a6026 нови натоварувач со тркала NORCAR a6026
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
25.000 € Со вклучен ДДВ
Носивост 1150 кг Висина за истовар 3.22 м Брзина 11 км/ч
Година 2019 Километража Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Висина за истовар 2.9 м
Година 11/2022 Километража Сила
Белгија, Zele
Контактирајте го продавачот
185.000 € Без ДДВ
Капацитет на лопата 4.4 м³
Година 01/2019 Километража 80 км Сила
Србија, Aranđelovac
нови натоварувач со тркала SINOMACH 955T
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5000 кг Висина за истовар 3136 м Капацитет на лопата 4.5 м³ Брзина 40 км/ч
Година 2021 Километража Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022-01-01 Километража Сила
Холандија, Haaften
Контактирајте го продавачот
174.000 €
Година Километража 4 м/ч Сила
Холандија, Winkel
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 382 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се