Филтри -

Натоварувачи од подземјето PAUS од Германија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Натоварувачи од подземјето PAUS од Германија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража Сила
Германија, Lautern
International Trading Office
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8500 кг Капацитет на лопата 4 м³
Година 2007 Километража Сила
Германија, Lautern
International Trading Office
7 години на Machineryline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Година 2012 Километража 33 м/ч Сила
Германија, Emsbüren
Контактирајте го продавачот
109.900 € Без ДДВ
Година 2013 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Emsbüren
нови натоварувач од подземјето PAUS 1253 S10 нови натоварувач од подземјето PAUS 1253 S10 нови натоварувач од подземјето PAUS 1253 S10
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража Сила
Германија, Emsbüren
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се