Можеби ќе ве интересира
Затвори
NISSAN
NISSAN
51.100 €
NISSAN Cabstar
NISSAN Cabstar
цена на барање
NISSAN
NISSAN
45.000 €
ISUZU D-MAX
ISUZU D-MAX
23.000 €
NISSAN
NISSAN
41.000 €
Оштетен NISSAN NT400 35-13
Оштетен NISSAN NT400 35-13
32.000 €

Возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/15
PDF
31.000 US$
Нето цена
≈ 27.470 €
37.200 US$
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка NISSAN
Модел Cabstar
Тип возило со дигалка со корпа
Година на производство 2016
Километража 22000 км
Работни часови 700 м/ч
Нето тежина 2800 кг
Вкупна тежина 3200 кг
Локација Украина Львів
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID AP27124
Можно е изнајмување
Опис
Марка на лифт KLUBB
Модел K26
Висина на подигање 12 м
Мотор
Тип линиски
Сила 103 kW (140 кс)
Гориво дизел
Турбо
Зафатнина 2500 cм³
Број на цилиндри 4
Евро Euro 5
Филтер за дизел честички
Менувачи
Тип рачен
Оски
Оски 2
Оскина конфигурација 4x2
Суспензија пружина/пружина
Состојба на гумите 100 % / 100 мм
Сопирачки дискови
Предна оска 1
Сопирачки диск
Задна оска 1
Сопирачки диск
Сопирачки
ABS
Кабина
Хидрауличен серво управувач
Патен компјутер
Имобилизатор
Електрично подигање на стакла
Ретровизори со електрично прилагодување
Централна брава
Прилагодувач на зрак на фарови
Сигнални сирени
Фарови за магла
Состојба
Состојба половни
Прво лакирање
Оригинална боја
Дополнителни информации
Боја бел
Дополнителни информации
Англиски
Cashless VAT calculation is possible !! Working height 12m.
Replaced oil, filters !!!
New winter tires !!
Everything works flawlessly !!
from France!
More details on tel.
Возможен Безналичный расчет зПДВ !!
Рабочая высота 12м.
Заменено масло, фильтры !!!
Новые зимние шины !!
Все работает безупречно !!
Привезена из Франции!
Подробнее по тел.
Можливий Безготівковий розрахунок зПДВ!!
Робоча висота 12м.
Замінено масло, фільтри!!!
Нові зимові шини!!
Все працює бездоганно!!
Привезена з Франції!
Детальніше по тел.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Контакти на продавачот
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
возило со дигалка со корпа NISSAN NISSAN 51.100 € Возило со дигалка со корпа 2016 23253 км Украина, Киев
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar NISSAN Cabstar цена на барање Возило со дигалка со корпа 2016 23334 км Украина, Киев
возило со дигалка со корпа NISSAN NISSAN 45.000 € Возило со дигалка со корпа 2013 55313 км Украина, Киев
возило со дигалка со корпа ISUZU D-MAX ISUZU D-MAX 23.000 € Возило со дигалка со корпа 11/2014 46934 км Украина, Киев
возило со дигалка со корпа NISSAN NISSAN 41.000 € Возило со дигалка со корпа 2013 30464 км Украина, Киев