Издавам возило со дигалка со корпа Hyundai SKY 360

PDF
PDF
Контактирајте го продавачот
Марка Hyundai
Локација Узбекистан
Датум на објавување сеп 16, 2023
Machineryline ID WF30981
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Nissan 1.945 € / месец Возило со дигалка со корпа 2011 96500 км Полска, Konarzyny
IVECO Daily 35S12 Цена на барање Возило со дигалка со корпа 2017-06 14343 км Шпанија, Alcasser (Valencia)
IVECO Daily 35S12 Цена на барање Возило со дигалка со корпа 2017-07 23335 км Шпанија, Alcasser (Valencia)
Mercedes-Benz ATEGO 712 Цена на барање Возило со дигалка со корпа 2001-11 129400 км Германија, Haßfurt