Телескопска дигалка Omme 3000RBD (HYBRID)

PDF
PDF
22.500 €
Контактирајте го продавачот
Марка Omme
Модел 3000RBD (HYBRID)
Година на производство 2008
Работни часови 4000 м/ч
Локација Литванија Kužiai
Датум на објавување 20.2.2024
Каталошки број на продавачот 4809
Можно е изнајмување
Мотор
Гориво дизел
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации — Телескопска дигалка Omme 3000RBD (HYBRID)

Англиски
> Hybrid track lifter
> Working from kubota engine and electricity
> 28m boom length
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Genie GTH3512 25.900 € Телескопска дигалка 2009 3130 м/ч Литванија, Šiauliai
Omme 2900EBZ 22.950 € Телескопска дигалка 2008 200 кг Холандија, ES Eindhoven
Omme 3000RBD 27.950 € Телескопска дигалка 2008 774 м/ч Холандија, ES Eindhoven
Genie S-65 20.620 € Телескопска дигалка 2008 3500 м/ч Полска, Siedlce
Omme 2600 34.400 € Телескопска дигалка 2008 200 кг Унгарија, Budapest