Ригидни дампери MAN TGS 40-480

PDF
PDF
90.000 US$
Нето цена
≈ 79.380 €
106.200 US$
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка MAN
Модел TGS 40-480
Тип ригидни дампери
Година на производство 2012
Прва регистрација 2015-02
Километража 175000 км
Работни часови 14500 м/ч
Локација Перу Alto Laran
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID DG27417
Можно е изнајмување
Informes al 979807000
Опис
Капацитет 17 m3/ч
Каросерија
Кутија за алат
Оски
Оски 3
Оскина конфигурација 6x4
Суспензија пружина/пневматски
Состојба на гумите 80 %
Сопирачки дискови
Кабина
Авто греач
Клима уред
Авто радио CD
Круз контрола (темпомат)
Тахометар
Помошни фарови
Фарови за магла
Состојба
Состојба половни
Техничкиот преглед важи до 2022-04
Дополнителни информации
Боја портокалов
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Контакти на продавачот
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
ригидни дампери KOMATSU HD405-7 KOMATSU HD405-7 76.500 € Ригидни дампери 2011 119840 км Франција, Paris
ригидни дампери KOMATSU HD605-7EO KOMATSU HD605-7EO 70.000 € Ригидни дампери 2007 136000 км Белгија, Chaudfontaine (Embourg)
ригидни дампери CATERPILLAR 770G CATERPILLAR 770G цена на барање Ригидни дампери 2012 22000 м/ч Кина, Hefei
ригидни дампери HITACHI EH1700-3 HITACHI EH1700-3 цена на барање Ригидни дампери 2012 8500 м/ч Кина, Hefei
ригидни дампери CATERPILLAR 773D CATERPILLAR 773D 69.000 € Ригидни дампери 2010 120000 км Кина, shanghai
ригидни дампери KOMATSU HD605-7EO KOMATSU HD605-7EO 70.000 € Ригидни дампери 2007 164600 км Белгија, Chaudfontaine (Embourg)