Огласот Ножична платформа SKYJACK SJ 3219 е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
ножична платформа HAULOTTE Compact 10 HAULOTTE Compact 10 цена на барање Ножична платформа 2012 230 кг Холандија, Varsseveld
ножична платформа HAULOTTE Optimum 8 HAULOTTE Optimum 8 цена на барање Ножична платформа 2012 230 кг Холандија, Varsseveld
ножична платформа SKYJACK SJ 8841 SKYJACK SJ 8841 9.950 € Ножична платформа 2007 14.5 м Белорусија, Минск
ножична платформа ITECO IT 12151 ITECO IT 12151 5.800 € Ножична платформа 2013 300 кг Белорусија, Минск
ножична платформа HAULOTTE H 15 SX HAULOTTE H 15 SX 35.000 € Ножична платформа 02/2011 32 кс Украина, с.Белогородка
ножична платформа SKYJACK SJ 3219
Продадено
1/11
3.750 €
Нето цена
4.537,50 €
Бруто цена
Марка SKYJACK
Модел SJ 3219
Тип ножична платформа
Година на производство 2012
Работни часови 80 м/ч
Нето тежина 1312 кг
Локација Белгија Lontzen
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот NA205
Можно е изнајмување
Опис
Работна висина на подигање 5.8 м
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Француски
Nacelle ciseaux électrique Skyjack SJ III-3219 - Année : 2012 - Heures : 80 - Hauteur de travail : 5,8 m - Poids : 1312 Kg -Bon état, machine toujours suivie par l'ancien propriétaire - Notre référence : NA205