Натоварувач со тркала VOLVO L120H

PDF
PDF
150.000 US$
Нето цена
≈ 131.500 €
177.000 US$
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка VOLVO
Модел L120H
Тип натоварувач со тркала
Година на производство 2017
Прва регистрација 2017
Работни часови 9270 м/ч
Локација Перу Chilca
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID MX27416
Можно е изнајмување
Месечен наем 40 € / месец
Изнајмување по час 40 € / час
Contactos al 979807000 / 914239841
Каросерија
Кутија за алат
Оски
Суспензија хидраулично
Кабина
Хидрауличен серво управувач
Токи-воки
Авто греач
Клима уред
GPS
Пневматски седишта
Авто радио CD, MP-3, CD-changer
Круз контрола (темпомат)
Тахометар
Помошни фарови
Сончев покрив
Фарови за магла
Дополнителна опрема
Централно подмачкување
Состојба
Состојба половни
Оригинална боја
Дополнителни информации
Боја жолт
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Контакти на продавачот
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
натоварувач со тркала VOLVO L180H VOLVO L180H 118.300 € Натоварувач со тркала 2017 14550 м/ч Украина, Сарны
натоварувач со тркала VOLVO Volvo-L-120-H VOLVO Volvo-L-120-H 160.000 € Натоварувач со тркала 2017 4146 м/ч Шпанија, CIEMPOZUELOS
натоварувач со тркала VOLVO L 220 H VOLVO L 220 H 128.950 € Натоварувач со тркала 2015 8251 м/ч Германија, Lemgo
натоварувач со тркала VOLVO L150H VOLVO L150H 159.500 € Натоварувач со тркала 12/2016 4783 м/ч Германија, Lübeck