Кула кран LIEBHERR 110 EC B6

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/19
PDF
93.000 €
Нето цена
112.530 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка LIEBHERR
Модел 110 EC B6
Тип кула кран
Година на производство 2008
Носивост 6000 кг
Дофат на стрела 50 м
Висина на подигање 44 м
Локација Естонија Палдиски
Датум на објавување вчера
Machineryline ID YQ25085
Можно е изнајмување
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
shipping to pot Paldiski
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
кула кран LIEBHERR 120HC LIEBHERR 120HC 43.900 € Кула кран 1995 32 м Естонија, Палдиски
кула кран LIEBHERR 630EC H40 LIEBHERR 630EC H40 цена на барање Кула кран Естонија, Палдиски
кула кран LIEBHERR 71 EC-B-5 LIEBHERR 71 EC-B-5 104.700 € Кула кран 12/2007 9984 м/ч Мароко, Casablanca
кула кран LIEBHERR LH 71 K LIEBHERR LH 71 K 108.000 € Кула кран 2007 6000 кг Германија, Forstinning
кула кран LIEBHERR 71EC LIEBHERR 71EC 50.000 € Кула кран 2008 36 м Германија, Karlsruhe
кула кран LIEBHERR 200 ECH 10 LIEBHERR 200 ECH 10 цена на барање Кула кран 2008-01-01 10000 кг Холандија, Vierpolders