Автодигалка LIEBHERR LTM1090/1

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/11
PDF
270 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка LIEBHERR
Модел LTM1090/1
Тип автодигалка
Носивост 90000 кг
Нето тежина 48000 кг
Дофат на стрела 44 м
Висина на подигање 60 м
Локација Украина Одесская обл
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID NR12859
Можно е изнајмување
Грузоподъёмность 90т 4 оси стрела 44м гусек 19м тел +38-067-486-18-20
Опис
Дофаќач 18 м
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја жолт
Дополнителни информации
Руски
выполним погрузочно-разгрузочные и монтажно-демонтажные работы автокраном 90т в любом регионе Украины

контактный тел : покажи контакти Алексей
покажи контакти
виконаємо вантажно-розвантажувальні і монтажно-демонтажні роботи автокраном 90т в будь-якому регіоні України

контактний тел: покажи контакти Олексій
покажи контакти
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
автодигалка LIEBHERR LTM-1055 LIEBHERR LTM-1055 274.000 € Автодигалка 03/2002 94360 км Украина, Кременчуг
нови автодигалка TADANO HK40 Нови TADANO HK40 цена на барање Автодигалка 45000 кг Tadano Украина, Одесская обл
автодигалка TADANO ATF50G-3 TADANO ATF50G-3 цена на барање Автодигалка 50000 кг 56 м Украина, Одесская обл
автодигалка TADANO ATF65G-4 TADANO ATF65G-4 цена на барање Автодигалка 326 кс 65000 кг Украина, Одесская обл
нови автодигалка TADANO ATF110G-5 Нови TADANO ATF110G-5 цена на барање Автодигалка нов 530 кс Украина, Одесская обл
нови автодигалка TADANO ATF400G-6 Нови TADANO ATF400G-6 цена на барање Автодигалка нов 400000 кг Украина, Одесская обл