Огласот Издавам автодигалка DEMAG AC 40 е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
автодигалка DEMAG ac30 DEMAG ac30 цена на барање Автодигалка 2002-01-01 83087 км Холандија, Vierpolders
автодигалка GROVE GMK 6220-L GROVE GMK 6220-L цена на барање Автодигалка 2006 220000 кг Украина, Одесская обл
автодигалка TADANO ATF65G-4 TADANO ATF65G-4 цена на барање Автодигалка 65000 кг 59 м Украина, Одесская обл
автодигалка TADANO ATF60G-4 TADANO ATF60G-4 цена на барање Автодигалка 60000 кг 59 м Украина, Одесская обл
автодигалка LIEBHERR LTM1050 LIEBHERR LTM1050 1 € Автодигалка 50000 кг Liebherr Украина, Київ
автодигалка DEMAG AC 40
Продадено
автодигалка DEMAG AC 40
автодигалка DEMAG AC 40 слика 2
автодигалка DEMAG AC 40 слика 3
1/3
Марка DEMAG
Модел AC 40
Година на производство 2001
Носивост 40000 кг
Дофат на стрела 31.2 м
Локација Украина Київ
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID NA30019
Можно е изнајмување
Надаємо послугу оренди автокрана 40 т. та інші види вантажно-розвантажувальних робіт. Оренда автокрана DEMAG AC-40, вантажопідйомність 40 т, стріла 31,2+13 м. Ціну обговорюємо індивідуально в залежності від об'ємів робіт. В наявності автокрани в/п 25т, 40т, 60т, 80т, 100т, 170т.
Опис
Дофаќач 13 м
Вкупни димензии 8.57 м × 2.5 м × 3.2 м
Оски
Оски 3
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја црвен

Дополнителни информации — Автодигалка DEMAG AC 40

Англиски
We provide the service of renting a 40 t truck crane and other types of loading and unloading work.

DEMAG AC-40 mobile crane for rent, load capacity 40 t, boom 31.2+13 m.

We discuss the price individually depending on the volume of work.

There are 25t, 40t, 60t, 80t, 100t, 170t mobile cranes.
Надаємо послугу оренди автокрана 40 т. та інші види вантажно-розвантажувальних робіт.

Оренда автокрана DEMAG AC-40, вантажопідйомність 40 т, стріла 31,2+13 м.

Ціну обговорюємо індивідуально в залежності від об'ємів робіт.

В наявності автокрани в/п 25т, 40т, 60т, 80т, 100т, 170т.