Издавам автодигалка DEMAG AC 205

PDF
PDF
Контактирајте го продавачот
Марка DEMAG
Носивост 80000 кг
Висина на подигање 50 м
Локација Украина Київ
Датум на објавување мај 26, 2023
Machineryline ID JY29881
Опис
Дофаќач 17 м
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја зелен

Дополнителни информации — Автодигалка DEMAG AC 205

Украински
Надаємо послугу оренди автокрана 80 т. та інші види вантажно-розвантажувальних робіт.

Оренда автокрана Demag AC205, вантажопідйомність 80 т, стріла 50+17 м.

Ціну обговорюємо індивідуально в залежності від об'ємів робіт.

В наявності автокрани в/п 25т, 40т, 60т, 80т, 100т, 170т.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

GROVE GMK 5170 цена на барање Автодигалка Украина, Київ
PPM ATT 680 цена на барање Автодигалка 1990 60000 кг Украина, Київ
XCMG QY25 цена на барање Автодигалка 25000 кг 38.5 м Украина, Київ
GROVE GMK 4100-L цена на барање Автодигалка 100000 кг 60 м Украина, Київ
GROVE GMK 5170 цена на барање Автодигалка 170000 кг 64 м Украина, Київ