Филтри -

Мини багери Wacker

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

27 огласа: Мини багери Wacker

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2023 Километража 12 м/ч Сила
Норвешка, Ågotnes
Контактирајте го продавачот
49.480 € NOK 579.000 NOK
Година 2022 Километража Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
7 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2017 Километража Сила
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2000 Километража 1835 м/ч Сила
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража Сила
Германија, Bordelum
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Година 2023 Километража 289 м/ч Сила
Германија, Illingen
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Година 2019 Километража 3245 м/ч Сила
Германија, Neumünster
Контактирајте го продавачот
14.600 € Без ДДВ
Година 2020 Километража 1040 м/ч Сила
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража Сила
Германија, Eschweiler
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Километража 1685 м/ч Сила
Германија, Eschweiler
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Носивост 143 кг
Година 2022 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Günzburg
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Година 2018 Километража 1738 м/ч Сила
Германија, Alsfeld
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Година 2018 Километража 1385 м/ч Сила
Германија, Frankenthal
Контактирајте го продавачот
38.532 €
Година 2022 Километража 95 м/ч Сила
Германија, Visbek-Rechterfeld
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Година 01/2015 Километража 1700 м/ч Сила
Грција, Athens/Lamia
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Година 2012 Километража 2602 м/ч Сила
Германија, Munich
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Edewecht
Контактирајте го продавачот
35.020 € PLN 149.000 PLN
Година 2011 Километража 10500 м/ч Сила
Полска, Podegrodzie
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража Сила
Германија, Edewecht
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Dätgen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража 106 м/ч Сила
Германија, Edewecht
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Километража 2393 м/ч Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Година 2018 Километража 927 м/ч Сила
Германија, Alsfeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража 316 м/ч Сила
Холандија, Alblasserdam
Контактирајте го продавачот
27.620 € PLN 117.500 PLN
Длабочина на копање 3.5 м Радиус на копање 6.1 м
Година 2014 Километража 3199 м/ч Сила
Полска, Nowy Sącz
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи