Филтри -

Мини багери Kingway

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

27 огласа: Мини багери Kingway

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
20.320 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 5
Година 2024 Километража Сила
Германија, Hohenthann
Контактирајте го продавачот
12.500 € Со вклучен ДДВ
Радиус на копање 3.03 м Висина за истовар 1.75 м
Година 2024 Километража Сила
Германија, Hohenthann
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
12.380 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 5
Година 2024 Километража Сила
Германија, Hohenthann
Контактирајте го продавачот
7.140 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 5
Година 2024 Километража Сила
Германија, Hohenthann
Контактирајте го продавачот
23.500 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 5 Длабочина на копање 2.05 м Радиус на копање 3.86 м Висина за истовар 3.36 м
Година 2024 Километража 2 м/ч Сила
Германија, Hohenthann
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Година 2024 Километража Сила
Германија, Hohenthann
нови мини багер Kingway Minibagger CARL1000
1
Контактирајте го продавачот
8.925 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 5
Година 2024 Километража Сила
Германија, Hohenthann
Контактирајте го продавачот
15.800 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 5
Година 2024 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Hohenthann
Контактирајте го продавачот
8.690 € Со вклучен ДДВ
Длабочина на копање 1.73 м Радиус на копање 3.03 м Висина за истовар 1.75 м
Година 2024 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Hohenthann
Контактирајте го продавачот
7.650 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 5
Година 2024 Километража Сила
Германија, Hohenthann
Контактирајте го продавачот
9.800 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 5
Година 2024 Километража Сила
Германија, Hohenthann
Контактирајте го продавачот
14.280 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 5
Година 2024 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Hohenthann
Контактирајте го продавачот
19.400 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 5
Година 2024 Километража Сила
Германија, Hohenthann
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Година 2024 Километража Сила
Германија, Hohenthann
Контактирајте го продавачот
8.925 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 5
Година 2024 Километража Сила
Германија, Hohenthann
Контактирајте го продавачот
8.500 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 5
Година 2024 Километража Сила
Германија, Hohenthann
Контактирајте го продавачот
7.400 € Со вклучен ДДВ
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Hohenthann
нови мини багер Kingway ECO5 RS koparka ładowarka 3 ŁYŻKI gratis nowa gwarancja transpor нови мини багер Kingway ECO5 RS koparka ładowarka 3 ŁYŻKI gratis nowa gwarancja transpor нови мини багер Kingway ECO5 RS koparka ładowarka 3 ŁYŻKI gratis nowa gwarancja transpor
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
6.450 € Без ДДВ
Година 2023 Километража Сила
Полска, Popów
Контактирајте го продавачот
9.450 € Без ДДВ
Длабочина на копање 1.586 м
Година 2023 Километража Сила
Полска, Popów
Контактирајте го продавачот
11.450 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Длабочина на копање 1.655 м Висина за истовар 1.75 м
Година 2023 Километража Сила
Полска, Popów
Контактирајте го продавачот
9.302 € PLN 39.800 PLN
Евро Euro 5 Длабочина на копање 1.65 м Радиус на копање 2.05 м Висина за истовар 1.85 м
Година Километража Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
12.360 € PLN 52.900 PLN
Евро Euro 5 Длабочина на копање 1.65 м Радиус на копање 2.35 м Висина за истовар 2.35 м
Година 2023 Километража Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
9.559 € PLN 40.900 PLN
Евро Euro 5 Длабочина на копање 1650 м Висина за истовар 1875 м
Година 2024 Километража Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
7.689 € PLN 32.900 PLN
Евро Euro 5 Длабочина на копање 1568 м Радиус на копање 1810 м
Година 2024 Километража Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
13.600 € PLN 58.200 PLN
Евро Euro 5 Длабочина на копање 1.65 м Радиус на копање 2.9 м Висина за истовар 1.85 м
Година 2021 Километража Сила
Полска
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи