Филтри -

Мини багери IHI

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

25 огласа: Мини багери IHI

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Година 2016 Километража 3843 м/ч Сила
Франција, Capens
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1993 Километража Сила
Франција, Capens
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
аукција 909,90 € SEK 10.500 SEK
Година 2012 Километража 2313 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 1.3 м Висина за истовар 2.82 м
Година Километража Сила
Казахстан, Oskemen
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Година 2007 Километража 5245 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
аукција 750 €
Година Километража 9643 м/ч Сила
Белгија, Berbroek
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Година 2013 Километража 4886 м/ч Сила
Франција, Capens
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Година 2012 Километража 4878 м/ч Сила
Франција, Capens
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Носивост 900 кг Евро Euro 3 Длабочина на копање 4.5 м Радиус на копање 5 м Висина за истовар 5 м
Година 2012 Километража 5900 м/ч Сила
Украина, Хустський район
мини багер IHI 60NS
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2010 Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Machineryline
мини багер IHI IS12GX
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Machineryline
аукција 5.000 €
Година 2008 Километража 9690 м/ч Сила
Романија, Hereclean
Troostwijk Auctions
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 5.093 € DKK 38.000 DKK
Година 2008 Километража 3196 м/ч Сила
Данска, Nyborg
Контактирајте го продавачот
9.950 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Холандија, Kockengen
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Година 2004 Километража 6088 м/ч Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Година 2006 Километража 3900 м/ч Сила
Италија, San Cipriano Picentino (SA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2009 Километража 8800 м/ч Сила
Холандија, Barneveld
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Година 1990 Километража 1929 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража 5320 м/ч Сила
Франција, Capens
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража 4526 м/ч Сила
Шпанија, (Castellbisbal) - Barcelona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2004 Километража 10175 м/ч Сила
Холандија, Barneveld
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Година 2009 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
аукција 11.390 € DKK 85.000 DKK
Година 2006 Километража Сила
Данска, Midtjylland
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи