Филтри -

Мини багери CAT

Резултати од пребарување: 113 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

113 огласа: Мини багери CAT

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 1070 м/ч Сила
Германија, Eschweiler
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Година 2016 Километража 1261 м/ч Сила
Германија, Osterrönfeld
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција 1.876 € DKK 14.000 DKK
Година 2015 Километража 6800 м/ч Сила
Данска, Dianalund
Контактирајте го продавачот
87.500 € Без ДДВ
Година 2019 Километража 1353 м/ч Сила
Германија, Alsfeld
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Година 2011 Километража Сила
Германија, Bottrop
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Километража 1854 м/ч Сила
Германија, Laatzen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража 558 м/ч Сила
Германија, Illingen
Контактирајте го продавачот
15.500 US$ EUR ≈ 14.550 €
Евро Euro 4 Длабочина на копање 3.8 м Радиус на копање 6.1 м Висина за истовар 3.9 м
Година 08/2018 Километража 1546 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража 750 м/ч Сила
Германија, Neuenhaus
мини багер CAT 301.4
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2015 Километража Сила
Австралија, Brisbane
Euro Auctions AU
6 години на Machineryline
мини багер CAT 313 FL GC
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2017 Километража Сила
Шпанија, Zaragoza
Euro Auctions ES
6 години на Machineryline
аукција 51,44 € SEK 600 SEK
Година 2014 Километража 60482 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Machineryline
аукција 17,15 € SEK 200 SEK
Година 2018 Километража 8850 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Machineryline
аукција 17,15 € SEK 200 SEK
Година 2015 Километража 8559 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Machineryline
мини багер CAT E120B
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2017 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 24.410 €
Година 03/2022 Километража 1100 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2017 Километража 4500 м/ч Сила
Норвешка, Mandal
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Евро Euro 1
Година 2006 Километража 8342 м/ч Сила
Германија, Trier
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Евро Euro 1
Година 2006 Километража 8342 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
44.500 €
Година Километража 675 м/ч Сила
Белгија, Mol
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2013 Километража 2322 м/ч Сила
Норвешка, Bodø
Контактирајте го продавачот
18.500 US$ EUR ≈ 17.370 €
Носивост 8000 кг Евро Euro 4 Длабочина на копање 4.21 м Радиус на копање 6.29 м Висина за истовар 5.3 м
Година 2021 Километража 262 м/ч Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
мини багер CAT 308E мини багер CAT 308E
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 5700 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 113 огласа
Прикажи
Претплати се