Филтри -

Машини за укоричување

Резултати од пребарување: 329 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

329 огласа: Машини за укоричување, апарати за укоричување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Формат на хартија Работна ширина
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Формат на хартија Работна ширина
Германија, Salzgitter-Bad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1999 Формат на хартија Работна ширина
Германија, Salzgitter-Bad
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
машина за укоричување Rima RS-10S 9-1/4 машина за укоричување Rima RS-10S 9-1/4 машина за укоричување Rima RS-10S 9-1/4
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Формат на хартија Работна ширина
Германија, Salzgitter-Bad
машина за укоричување FAI PACK SL 6050 Shrink Wrapping Machine машина за укоричување FAI PACK SL 6050 Shrink Wrapping Machine машина за укоричување FAI PACK SL 6050 Shrink Wrapping Machine
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1998 Формат на хартија Работна ширина
Турција
машина за укоричување Renz ECL 360 Electric Wire Closer
1
Контактирајте го продавачот
1.430 €
Напон 230
Година Формат на хартија Работна ширина
Полска, Radom
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Формат на хартија Работна ширина
Германија, Salzgitter-Bad
Контактирајте го продавачот
50.000 €
Година Формат на хартија Работна ширина
Полска, Radom
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Сила 4.5 kW Фреквенција на струја 50 Hz Напон 400
Година 1995 Формат на хартија Работна ширина
Германија, Volkach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Формат на хартија Работна ширина
Германија, Volkach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Формат на хартија Работна ширина
Германија, Volkach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Формат на хартија Работна ширина
Германија, Volkach
машина за укоричување Palamides BA-900 машина за укоричување Palamides BA-900 машина за укоричување Palamides BA-900
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2004 Формат на хартија Работна ширина
Германија, Dabergotz
машина за укоричување Horizon PSX-56 машина за укоричување Horizon PSX-56
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Формат на хартија Работна ширина
Германија, Dabergotz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 10/2011 Формат на хартија Работна ширина
Германија, Dabergotz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1999 Формат на хартија Работна ширина
Германија, Dabergotz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Формат на хартија Работна ширина
Германија, Dabergotz
машина за укоричување Sumbel REGENT 500
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Формат на хартија Работна ширина
Германија, Dabergotz
машина за укоричување Schmedt gold cut book cut heated gilding roller
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Формат на хартија Работна ширина
Германија, Dabergotz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1999 Формат на хартија Работна ширина
Германија, Dabergotz
машина за укоричување Regulus Regubinder RB3
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Формат на хартија Работна ширина
Германија, Dabergotz
машина за укоричување Seal sauna машина за укоричување Seal sauna
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Формат на хартија Работна ширина
Германија, Dabergotz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Формат на хартија Работна ширина
Германија, Dabergotz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Формат на хартија Работна ширина
Германија, Dabergotz
машина за укоричување Schmedt PraeColl машина за укоричување Schmedt PraeColl
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Формат на хартија Работна ширина
Германија, Dabergotz
машина за укоричување Renz ECL 500 машина за укоричување Renz ECL 500
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2004 Формат на хартија Работна ширина 500 мм
Германија, Dabergotz
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 329 огласа
Прикажи
Претплати се