Филтри -

Машини за складирање

Резултати од пребарување: 4381 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за складирање: 4381 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
аукција аукција
Палетни сталажи
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Регален вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.98 м Должина на вилушка 1.1 м
Година 2014 Километража 2609 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
Nc sp
7 ч.
2.800 € Без ДДВ
Електричен палетар
Година 2012 Километража 364 м/ч Сила
Белгија, Lontzen
Контактирајте го продавачот
8.750 € Без ДДВ
Електричен влекач
Гориво електро
Година 01/2006 Километража 1978 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Количка за комисионирање
Носивост 1100 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.93 м
Година 2007 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Висина на подигање 4.46 м
Година 2013 Километража Сила
Белгија, Rijkevorsel
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Количка за комисионирање
Носивост 1100 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.93 м
Година 2004 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
278,30 € UAH 10.200 UAH
Рачен виљушкар
Година Километража Сила
Украина, Житомир
ФОП Томчук А.М.
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
150,10 € UAH 5.500 UAH
Количка со платформа
Носивост 640 кг
Година 2021 Километража Сила
Украина, Житомир
ФОП Томчук А.М.
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
AC-TWO
10 ч.
372,40 € UAH 13.650 UAH
Рачен виљушкар
Година 2021 Километража Сила
Украина, Житомир
ФОП Томчук А.М.
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
Niuli
10 ч.
392,90 € UAH 14.400 UAH
Количка со платформа
Година Километража Сила
Украина, Житомир
ФОП Томчук А.М.
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
122,80 € UAH 4.500 UAH
Количка со платформа
Носивост 480 кг
Година 2021 Километража Сила
Украина, Житомир
ФОП Томчук А.М.
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
564,80 € UAH 20.700 UAH
Рачен виљушкар
Година Километража Сила
Украина, Житомир
ФОП Томчук А.М.
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
Niuli
10 ч.
364,30 € UAH 13.350 UAH
Рачен виљушкар
Година Километража Сила
Украина, Житомир
ФОП Томчук А.М.
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
Niuli
10 ч.
532,10 € UAH 19.500 UAH
Ножичест палетар
Носивост 1500 кг
Година Километража Сила
Украина, Житомир
ФОП Томчук А.М.
7 години на Machineryline
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4381 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се